RESULTS: Northwest

Status
Not open for further replies.

TheMusicMan

tMP Founder
Staff member
4th Section
  • 1. Pemberton Old Wigan
    2. Uppermill
    3. Standish
    4. Friezland
    5. Eaton's Farnsworth and Walkden
    6. Dobcross Youth 2003
    7. Douglas Town
    8. Valley Brass (Haydock)
    9. Besses Boys
    10. Rivington and Adlington
    11. St. John's Mossley
    12. Hesketh Bank Silver
    13. Greenfield
    14. Barnton Silver
    15. Tarleton and District Brass
    16. Tottington Public
    17. Parr (Richardson Ltd St. Helens)
    18. Carrbrook Brass
    19. Farndon and District


3rd Section
  • 1. Hoover (Bolton)
    2. United Norwest 2000 Brass
    3. Boarshurst Silver
    4. Wardle and District Anderson Brass
    5. Trinity Girls
    6. Rainford Silver
    7. Eccleston Brass
    8. City of Chester
    9. Timperley
    10. Middleton
    11. Pilling Jubilee Silver
    12. Hazel Grove
    13. Whitworth Vale and Healey
    14. Thorntons Cleveleys
    15. Lostock Hall Memorial
    16. BMP Europe Goodshaw
    17. Eccles Borough
    18. Nelson Brass
    19. Golborne


2nd Section
  • 1. Old Hall Brass
    2. Wire Brass
    3. Haslingden and Helmshore
    4. Silk Brass AstraZeneca (Macclesfield)
    5. Diggle
    6. Eagley
    7. Delph
    8. Blackpool Brass
    9. Flixton
    10. Greenalls
    11. Hawk Green (Marple)
    12. Manx Concert Brass
    13. Skelmersdale Prize


1st Section
  • 1. Pemberton Old Wigan
    2. Vernon Building Society Poynton
    3. Mossley
    4. United Norwest Co-op Milnrow
    5. Tyldesley
    6. Blackburn and Darwen
    7. Poulton-le-Fylde
    8. Stalybridge Old
    9. Bollington
    10. Roberts Bakery
    11. Moston and Beswick (Manchester)


Championship
  • 1. Leyland
    2. Fairey FP (Music)
    3. Wingates
    4. Fodens Richardson
    5. British Telecom
    6. Haydock
    7. Dobcross Silver
    8. Besses o' th' Barn
    9. Freckleton
    10. Longridge
    11. United Co-op (Crewe)
 
Status
Not open for further replies.
Top