RESULTS: Northwest

Discussion in 'The Adjudicators' Comments' started by TheMusicMan, Mar 6, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TheMusicMan

    TheMusicMan tMP Founder Staff Member

    4th Section
    • 1. Pemberton Old Wigan
      2. Uppermill
      3. Standish
      4. Friezland
      5. Eaton's Farnsworth and Walkden
      6. Dobcross Youth 2003
      7. Douglas Town
      8. Valley Brass (Haydock)
      9. Besses Boys
      10. Rivington and Adlington
      11. St. John's Mossley
      12. Hesketh Bank Silver
      13. Greenfield
      14. Barnton Silver
      15. Tarleton and District Brass
      16. Tottington Public
      17. Parr (Richardson Ltd St. Helens)
      18. Carrbrook Brass
      19. Farndon and District


    3rd Section
    • 1. Hoover (Bolton)
      2. United Norwest 2000 Brass
      3. Boarshurst Silver
      4. Wardle and District Anderson Brass
      5. Trinity Girls
      6. Rainford Silver
      7. Eccleston Brass
      8. City of Chester
      9. Timperley
      10. Middleton
      11. Pilling Jubilee Silver
      12. Hazel Grove
      13. Whitworth Vale and Healey
      14. Thorntons Cleveleys
      15. Lostock Hall Memorial
      16. BMP Europe Goodshaw
      17. Eccles Borough
      18. Nelson Brass
      19. Golborne


    2nd Section
    • 1. Old Hall Brass
      2. Wire Brass
      3. Haslingden and Helmshore
      4. Silk Brass AstraZeneca (Macclesfield)
      5. Diggle
      6. Eagley
      7. Delph
      8. Blackpool Brass
      9. Flixton
      10. Greenalls
      11. Hawk Green (Marple)
      12. Manx Concert Brass
      13. Skelmersdale Prize


    1st Section
    • 1. Pemberton Old Wigan
      2. Vernon Building Society Poynton
      3. Mossley
      4. United Norwest Co-op Milnrow
      5. Tyldesley
      6. Blackburn and Darwen
      7. Poulton-le-Fylde
      8. Stalybridge Old
      9. Bollington
      10. Roberts Bakery
      11. Moston and Beswick (Manchester)


    Championship
    • 1. Leyland
      2. Fairey FP (Music)
      3. Wingates
      4. Fodens Richardson
      5. British Telecom
      6. Haydock
      7. Dobcross Silver
      8. Besses o' th' Barn
      9. Freckleton
      10. Longridge
      11. United Co-op (Crewe)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page